Novinka – Aplikace Cembrit Visualiser

Povrchová struktura, barva atd. Výběr správného řešení fasády může být složitý. Obzvlášt pokud nemáte jasnou představu o konečném výsledku. Vyzkoušejte si novou aplikaci Cembrit Visualiser a seznamte se s vybranými fasádními deskami Cembrit a jejich možným použitím na různých typech budov.

Aplikace Cembrit visualiser je přizpůsobena pro jednotlivé řady fasádních desek. Volit můžete mezi řadou desek Patina design line a Colorful design line. Po spuštění aplikace zvolte typ stavby, se kterým si přejete pracovat a pak již můžete zkoušet nejrůznější barvné kombinace fasádních desek.

Zhmotněte své nápady a sledujte jak přicházejí k životu!

 

Cembrit Patina Design Line

Cembrit Patina design line je řada přirozených a autentických fasádních desek s unikátními vlastnostmi.
Každá deska je stejně jedinečná jako příroda sama. Její povrch má jemné variace a mění se s tím, jak se mění roční období a nebo denní světlo.
Objevte fasádní desky:
  • Cembrit Patina Original – oblíbené a ověřené
  • Cembrit Patina Rough – sametová varianta
  • Cembrit Patina Inline – s frézovanými lineárními drážkami, které dodávají charakter
 
Colourful design line výrazných fasádních desek, které oživí jakoukoliv stavbu. Každá fasádní deska z řady Colorful spojuje výhody vláknocemntu a kvalitní povrchové úpravy s dlouhou životností. To zaručuje, že vaše fasáda naplní vaše očekávání v každém detailu a bude zrcadlit všechny barvy okolního světa.

Objevte fasádní desky:

•    Cembrit Cover – přináší všechny barvy života
•    Cembrit Solid – jsou sázka na jistotu
•    Cembrit Transparent – představuje robustní eleganci